Angajăm vedete în cercetare și dezvoltare

Cultura companiei

O cultură de companie deschisă, cu o atmosferă prietenoasă.

Birouri moderne cu cele mai bune instrumente.

Buget nelimitat pentru pregătire profesională.

Thin processes with the focus on one's creativity.

Flexible working time with home-office.

Careers-RnD

Posturile deschise

R&D Inginer de testare software

R&D
Praga, Cehia
RnD-2
Alăturați-vă echipei noastre

Responsabilități

  • Software de testare care rulează pe o simulare Windows a dispozitivului și pe dispozitivul propriu-zis
  • Parcurgerea ecranelor și verificarea comportamentului corect și inteligibil al instrumentului.
  • Raportarea erorilor detectate
  • Crearea și testarea scenariilor
  • Testarea exploratorie
  • Dezvoltarea de noi proceduri de testare
  • Colaborarea strânsă cu dezvoltatorii în ceea ce privește testabilitatea cerințelor
  • Aducerea de noi perspective și idei

Calificări

  • Studii într-un domeniu tehnic și eligibil pentru §5 în conformitate cu Decretul 50/1978
  • Dezvoltarea gândirii tehnice
  • Abordare meticuloasă, analitică și responsabilă în îndeplinirea sarcinilor
  • Abilitatea de a gestiona sarcinile în mod independent
  • Cunoștințe de limba engleză la nivelul necesar pentru a produce documentație tehnică
  • Experiența cu testarea și procesele de testare reprezintă un avantaj

Beneficii

  • Să participe la crearea unor tehnologii unice pentru medicină, de la idee la produs.
  • Lucrul într-o echipă mică, axată pe produs, cu o atmosferă prietenoasă și o cultură de companie deschisă
  • Buget nelimitat pentru formare și educație industrială
  • Program de lucru flexibil
  • Susținere pentru cultură, sănătate, sport și tichete de masă

Manager de proiect IT

R&D
RnD-1

  • Colaborarea la crearea unei soluții IT optime pentru un anumit spital local sau de peste hotare.
  • Coordonarea echipei care va implementa soluția în spital
  • Comunicarea cu departamentul IT, cu departamentul de afaceri și cu conducerea spitalului
  • Comunicarea cu reprezentanții de vânzări BTL
  • Muncă diversă în mai multe echipe (centrul de cercetare și dezvoltare din Praga, centrul de cercetare și dezvoltare din India, biroul local de vânzări, spitalul)

Calificări

  • Cunoașteți foarte bine limba engleză și vă place să călătoriți
  • Aveți experiență în gestionarea/coordonarea unei echipe și abilități deosebite de comunicare
  • Vrei să te dezvolți și îți place să înveți lucruri noi
  • Experiență cu diverse implementări de software
  • Experiență în proiectarea de soluții SW cu clasă de securitate superioară
  • Cunoașterea TCP/IP, a certificatelor AD, a VPN-urilor, etc.
  • Experiență într-un rol de vânzări și cunoașterea mediului spitalicesc
  • Cunoașterea unei alte limbi străine

Beneficii

Nu găsiți postul potrivit?

Angajăm talente deosebite, indiferent de specializare, pe tot parcursul anului.
Trimiteți-ne CV-ul dvs.

Care este pasiunea ta?

  • Structură mecanică și proiectare 3D

    Proiectarea structurii mecanice detaliate și a accesoriilor fiecărui dispozitiv implică analiza proiectului, modelarea 3D, selectarea materialelor și a tehnologiilor de producție adecvate, construcția precisă a pieselor mecanice și optice și proiectarea elementelor de control.

  • De la Micro la Kilovolți

    Crearea de modele care funcționează de la frecvențe de curent continuu la frecvențe de gigahertzi, de la microvolți la kilovolți și de la miliwati la kilowați în putere.

  • Gamă largă de circuite electrice

    Proiectarea circuitelor cu microcontrolere, convertoare A/D și D/A, amplificatoare analogice de intrare cu zgomot redus, amplificatoare de ieșire de înaltă tensiune, precum și generatoare și amplificatoare pentru semnale de radiofrecvență.

  • Dezvoltarea de firmware și software

    Dezvoltarea de firmware embedded de nivel scăzut pentru dispozitivele noastre, precum și de software de aplicație pentru PC-uri care rulează în medii multi-platformă. Software-ul nostru controlează actuatori, măsoară entități fizice, reglează activități, comunică prin periferice moderne și procesează și evaluează semnale biologice.

  • Spectrul complet de testare

    Spectrul complet de teste EMS, de rezistență climatică, măsurători și analize ale temperaturii operaționale, testarea proprietăților de siguranță și testarea cablurilor și a conectorilor.

Inovarea care nu se oprește niciodată

Furnizarea de energie
60x mai rapid

Robotic Scanning System

AboutUs-block1

Purtați EKG-ul în
buzunar

Flexi

AboutUs-block2

O descoperire în remodelarea corpului

Emsculpt Neo

AboutUs-block3-3